MBT assisteert bij Egmond Wandel Marathon


Het afgelopen weekend heeft het MBT weer geassisteerd bij de jaarlijkse Egmond Wandel Marathon: een tweedaags wandelevenement met bijna 10.000 deelnemers.
De Egmond Wandel Marathon, die wordt gezien als de start van het nieuwe wandeljaar, was dit jaar met 9.700 deelnemers geheel uitverkocht. De deelnemers liepen op deze koude dagen een parcours van een halve (21,1 km) of een kwart marathon (10,5 km) door het Noord-Hollands Duinreservaat en langs het Noordzeestrand, naar Bergen aan Zee of naar Castricum aan Zee.
Door de grote toeloop naar dit evenement is het dorp Egmond aan Zee op die dagen per auto heel lastig bereikbaar doordat veel wegen gedurende die dagen zijn afgezet. Bovendien rijden er beide dagen de hele dag grote pendelbussen af en aan om deelnemers en publiek af- en aan te voeren van en naar parkeerplaatsen buiten Egmond.
Het MBT heeft er beide dagen voor zorggedragen dat al het verkeer in en om Egmond veilig doorgang kon vinden en dat de pendelbussen vlot door de smalle straatjes en het overige verkeer konden worden geleid.
Ook motor-verkeersregelaar worden bij het MBT? Kijk dan op de pagina MBT’er worden?.
Ook uw evenement laten begeleiden door het MBT? Kijk dan op de pagina Uw evenement.